DOLINA ROSPUDY
coor
E-mail  : coorgrunt@gmail.com Tel./Fax +48 61-8130123 GSM +48 506 171-223 
Adres : Polska/Poland woj.Wielkopolskie (WLP) • 62-031 Luboń, ul. Zielona 30
pl
Polski
en
English
de
Deutsch
fr
Français
es
Español
ru
Русский
it
Italiano
Wynajem  WL - Języki opisujące wynajem obiektów rekreacyjnych w Polsce i w Europie
Strona główna
Podaj numer oferty:
Jak wyszukać ofertę Jak umieścić ofertę
  SPRAWDŹ !!!
Promocje Oferty specjalne Poszukujemy FORUM Dobór domu projekty  Projekty
  KALKULACJE
koszty transakcji  Koszty transakcji
kredyty  Kredyty
ubezpieczenia  Ubezpieczenie
wycena  Wycena
  KURS WALUT ŚREDNI NBP
WALUTA KURS
1 EUR 4.4621 PLN
1 CHF 4.6507 PLN
1 USD 4.0832 PLN
1 GBP 5.2091 PLN
  INFORMACJE OGÓLNE
Informacje o Firmie Opis pośrednictwa Opis wynajmu ob.rekr. WL
  INFORMACJE - TRANSAKCJE
Dokumenty Słownik   pl  »  uk Słownik pojęć Porady mls Nasi partnerzy w MLS Jak umieścić ofertę w MLS
  INFORMACJE - ZAPYTANIA
Zapytanie ofertowe Zgłoszenie oferty Info rezerw. WL ON-line Rezerwacja IMPREZY
  MAPY - IKONY
Mapy Ikony jak do nas dojechać  Jak do Nas dojechać
 
Powrót--> Eko-KLUB Reklam Firm .
                                                                                           Prawa Autorskie
 •Wortal - definicjaPrawa do zdjęćPrawa do ikonPrawa do tekstów Prawa do logoSprawność działania wortaluPolityka prywatności
                                                                     Wortal internetowy - coor-grunt.pl -  definicja
Wortal -->coor-grunt.pl [ ( portal wertykalny (ang vertical portal) - portal wyspecjalizowany, publikujący informacje z jednej dziedziny, tematycznie do siebie zbliżone, np. dotyczące muzyki, filmu, programów komputerowych , rekreacji .Nazwa ma stanowić przeciwstawienie do zwykłego portalu, obejmującego szeroki zakres tematyczny (horyzontalnego), a przy okazji podkreślać wyższą jakość udostępnianych zasobów.] - daje możliwość korzystania z wiedzy ukierunkowanej na rekreację szeroko rozumianą . Wiedza przekazywana na wortalu obejmuję takie dziedziny jak Eko - Budownictwo ( budowa ekologicznych domów z drewna w konstrukcji z bala czy szkieletowej) - Propagujemy rozwiązania ekologiczne służące naturalnemu środowisku . Budując dom w konstrukcji z drewna pomagamy człowiekowi i jego naturalnemu środowisku .Rekreacja - odnawianie sił fizycznych i psychicznych człowieka za pomocą rozmaitych form aktywności umysłowej lub fizycznej, ale innych niż wynikające z obowiązków codziennego życia . Do rekreacji należą takie formy aktywności jak: sport , hobby , turystykanauka dla przyjemności , uprawianie sztuki czy też rozwijanie innych zainteresowań. Naszy celem jest propagowanie zachowań służących wzmocnieniu sił witalnych człowieka. Przedstawiamy zalety korzystania z aktywnego wypoczynku na łonie natury , korzystania z dobrodziejstwa sauny (Patrz - Wyposażenie) czy właściwości zastosowania prawidłowej wentylacji w obiekcie , nie tylko rekreacyjnym. Oferty znajdujące się w naszym wortalu są dla osób pełnosprawnych i tych niepełnosprawnych . Propagujemy też i zachęcamy do dbania o zdrowie poprzez profilaktyczne korzystanie z Sanatorium a także korzystanie z zajęć z Rytmiki (zajęcia ruchowe w rytm muzyki)dla dzieci. W społeczeństwie polskim od dłuższego czasu obserwujemy a-ruchowe zachowania : młodzież i dzieci unikają w szkole czy przedszkolu zajęć z wychowania fizycznego , dorośli nagminnie prowadzą siedzący tryb życia - najczęściej przed telewizorem. Szczególnie zalezy nam na zachęceniu dzieci i młodzieży do ruchu - brak ruchu w tak młodym wieku może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych w życiu późniejszym. Brak nawyków ruchowych oraz brak chęci do rekreacji jest przyczyną wielu chorób potocznie zwanych "cywilizacyjnymi" takich jak nadciśnienie , czy z innych problemów krążeniowo - sercowych. Osoby a-ruchowe mają też problemy z układem trawienia czy stawowo-kostnym. Niejednokrotnie osoby niepełnosprawne przykute do wózka inwalidzkiego mają na codzień więcej ruchu od osób pełnosprawnych. Odnawianiu sił psychicznych ma służyć proponowane przez nas najmowanie różnego rodzaju obiektów
top rekreacyjnych w bezpośrednim kontakcie z żywą przyrodą w Leśniczówce , Gospodarstwie agroturystycznym czy innym  typowym czy nietypowym obiekcie rekreacyjnym. Ekologia - (gr. oíkos + lógos = dom + nauka ) - nauka o strukturze i funkcjonowaniu przyrody , zajmująca się badaniem oddziaływań pomiędzy organizmami, a ich  środowiskiem oraz wzajemnie między tymi organizmami Ekologia nie jest nauką obojętną wobec egzystencji przyrody i człowieka i jako samodzielna nauka rozwinęła się w zasadzie w XIX w. )  Kraje skandynawskie mogą służyć wszystkim jako wzór dla pro-ekologicznych zachowń człowieka . Z pewnością surowy- mroźny klimat tego regionu a także mała ilość osad ludzkich przypadajaca na 1 km2 powierzchni każdego z tych krajów  służy zachowaniom proekologicznym . Najważniejszym jednak czynnikiem takich zachowań jest wysoki poziom świadomości całego społeczeństwa .W Europie tylko w krajach  skandynawskich możemy łowić duże i smaczne  ryby z mostu w centrum dużego miasta . Na naszym wortalu zachęcamy do zachowań proekologicznych a także  podglądania zachowań  najmądrzejszych mieszkańców Ziemi - zwierząt-głównie ptaków- ( patrz linki do stron) .Uczmy się od nich . Zwierzęta już dawno zrozumiały ,że zależą w pełni od naturalnych sił przyrody. I nikt tego nie zmieni nawet najbardziej inteligentne zwierzę , jakim jest człowiek. Wszystkie poruszane tematy na wspólnym FORUM będziemy katalogować i w miarę zainteresowania kierować do Kącika porad .Firmy zajmujące się profesjonalnie ekologią a także wszystkich entuzjastów działań pro-ekologicznych zapraszamy do współpracy . Najlepsi znajdą swoje miejsce w zaszczytnym EKO-KLUBIE .

                                                                                Prawa autorskie do zdjęć

top--
Firma COOR ma pełne prawa do wykorzystywania zdjęć domów
Konstrukcji szkieletu drewnianego
szk_nit.jpgze Stowarzyszenie Dom Drewniany
(zezwolenie to mamy od Pana Wojciecha Nitki Prezesa Stowarzyszenia Domów Szkieletowych / właściciel Centrum Budownictwa Szkieletowego .)
Konstrukcji drewnianej - domów letniskowych
dan.jpgz Firmy Danmar ( zezwolenie to mamy od Dyrektora Handlowego Pana Jarosława Tyma)

Inne zdjęcia wykorzystane na naszym wortalu  - są za zgodą i pełnym poparciem ich właścicieli. Ta uwaga dotyczy ok 5% wszystkich zdjęć zamieszczonych na 
http://www.coor-grunt.pl/ .

logo z500.jpg z Pracowni Projektowej Z500 - zezwolenie mamy od Dyr. d/s marketingu P. Grzegorza Nowaka
Większość zdjęć jest własnością prywatną Firmy COOR .
Uwaga : Wszystkie zdjęcia mają znaczek naszego logo .687(logo).gif
                                                                                           Prawa autorskie do ikon
Wszystkie ikony znajdujące się na naszej stronie są własnością Firmy COOR i tylko Firma COOR może je wykorzystywać na swoim wortalu. Wszystkie ikony mają specyficzną oprawę i w związku z tym ich wygląd jest charakterystyczny i nigdzie nie spotykany.
                                                                                      Prawa autorskie do tekstów
Teksty i różnego rodzaju opracowania  zamieszczone na wortalu coor-grunt.pl stanowią włąsność intelektualną Firmy COOR. Zastrzegamy sobie wszelkie prawa do treści prezentowanych w ramach niniejszego wortalu. Zabronione jest bez pisemnego zezwolenia kopiowanie, rozpowszechnienie w jakiejkolwiek formie, wprowadzanie zmian, przesyłanie, publiczne prezentowanie i wykorzystywanie do celów komercyjnych lub niezgodnych z obowiązujących prawem krajowym i międzynarodowym. Osoby odwiedzające wortal oraz jego użytkownicy ponoszą pełną odpowiedzialność za szkody, powstałe w wyniku wykorzystania danych w sposób niezgodny z w/w zastrzeżeniem. COOR nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wykorzystanie materiałów, znajdujących się w obrębie wortalu ,w sposób niezgodny z wymienionymi zastrzeżeniami.
                                                                        Prawa autorskie do znaku logo + ( Idea-Design & graphics )
Znak logo 688(logo).gif jest znakiem prawnie zastrzeżonym . Wykorzystywanie tego znaku bez zgody i wiedzy Firmy Centrum Obsługi Obiektów Rekreacyjnych w Luboniu będzie podstawą dochodzenia roszczeń o odszkodowanie.Wszystkie powyższe prawa reguluje - chroni polskie prawo-Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych(Dz.U. z 2000 nr 80, poz. 904 )--> Ustawa o prawie autorskim   (tekst jednolity z 1994r/Dz.U.nr. 24 poz. 83) 
top
                                                               Sprawność działania wortalu
Właściciel  niniejszego wortalu, nie odpowiada za jakiekolwiek błędy, usterki, bądź nieprawidłowości w jego działaniu, uniemożliwiające pobranie w danej chwili informacji tekstowej bądź danych w jakiejkolwiek innej postaci. Dokładamy należytych starań w celu zapewnienia prawidłowego działania naszego wortalu . Treści zaprezentowane w wortalu są indywidualnym stanowiskiem autorów a także przedrukiem z ogólnie dostępnego ale anonimowego - FORUM .  Użytkownicy stosują zalecenia i informacje na własną odpowiedzialność. Osoby przeglądający zawartość wortalu robią to świadomie i na własne ryzyko. Zastrzegamy sobie nieograniczone prawo do wprowadzania gruntownych zmian w wortalu, bez uprzedniego powiadamiania o tym fakcie użytkowników. Jeśli istnieje uzasadnione podejrzenie, że prezentowane treści są błędne, prezentują informację nieprawdziwą, a w skrajnych przypadkach niezgodną z prawem, obowiązującym na terenie Polski, należy natychmiast powiadomić o tym fakcie Firmę Centrum Obsługi Obiektów Rekreacyjnych w Luboniu pod adresem e-mail: coor@coor-grunt.pl   W uzasadnionych przypadkach treści takie zostaną usunięte z wortalu .
                                                                                             Polityka prywatności
Centrum Obsługi Obiektów Rekreacyjnych w Luboniu , wydawca http://www.coor-grunt.pl//  zwanego dalej wortalem, ceni sobie prywatność użytkowników. Wszelkie dane, uzyskane za pomocą logów systemowych oraz z jakiegokolwiek innego źródła, służą jedynie względom technicznym, statystycznym oraz utrzymywaniu łączności z osobami, które podadzą swoje maile. Wortal w żadnym z punktów swojej działalności nie narusza obowiązującej ustawy z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych. Dz. U. Nr 133 poz. 883 z póź. zm. ani żadnego innego przepisu prawa krajowego i międzynarodowego, dotyczącego ochrony dóbr osobistych. Wszelkie zgromadzone dane pozostają WYŁĄCZNIE do dyspozycji COOR i nie podlegają udostępnieniu innym firmom bądź osobom. Pobranie plików lub danych związanych z podaniem danych, w tym maila związane z wypełanianiem formularzy jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie drogą elektroniczną od COOR również informacji i ulotek reklamowych .
 
 top